С понижените температури през зимния сезон възниква необходимост от отопление на сградите,
с което значително се увеличават предпоставките за възникване на пожари в бита и обществения сектор.
В тази връзка организираме провеждането на широкообхватна информационно-разяснителна кампания
през целия отоплителен сезон с цел предотвратяване на пожари, следствие от неправилна експлоатация
на отоплителни и нагревателни съоръжения и уреди,
както и за формиране на необходимото поведение и действия при евентуалното им възникване.






